Beşıktaş Mesajları Kategorimizde Bir Çok Sizden Gelen Beşıktaş Mesajları Bulunmaktadır. İstediğiniz Sözü Paylaşabilirsiniz.
Aynı Zamanda Sizlerde Beşıktaş Mesajları Sözlerinizi Mesajlarınızı Şiirlerinizi Söz Ekle Sayfamızdan Bize Göndere Bilirsiniz.


BeSiKTaSS Kategori: Beşıktaş Mesajları
Yayın Tarihi 01:01:14

Sen benim her gece efkarim gozumdeki yasim sigara dumanin sen benim anlimdaki yazim damardaki kanim sanli besiktasim kalbimin en orta yerinde buyuk bir yangin var alevler icinde besiktas sana yemin olsun bitmeyecek sevdam mezarimda bileee bu sarki besiktasli abilerime ablalarima ve kardeslerime gelsin
Musalla Taşı Kategori: Beşıktaş Mesajları
Yayın Tarihi 11:09:12

Bu sene şampiyon görelim sizi,ölmeden mezara koymayın bizi.Korkutmaz bizleri musalla taşı,ölümüne seviyoruz biz BEŞİKTAŞ'ı.
SEMTIMIZ ERKEK SEMTI Kategori: Beşıktaş Mesajları
Yayın Tarihi 09:01:11

GUN DOGDU HEP UYANDIK STADLARA DAYANDIK BESIKTASIN UGRUNADA BAYRAKLARA DONANDIK SEMTIMIZ ERKEK SEMTI ASIK EDER HERKESI UZERIMDE EKSILMESIN BAYRAGIMIN GOLGESI ISTE BIZ KOTU GUNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ OVUNMEK GIBI OLMASIN BIZ KARAKARTALLIYIZ.
Frakımız Tarzımız Kategori: Beşıktaş Mesajları
Yayın Tarihi 24:06:10

FARKIMIZ TARZIMIZ BİZİM BEŞİKTAŞLI OLMAMIZDANDIR YA TAM SUSTURURUZ YA KAN KUSTURURUZ BU HUSUSTA NE FENER NE CİMBOM TANIRIZ UNUTMAYIN BİZ BEŞİKTAYLIYIz ! ÇARŞI ?? FENER DüŞMANI..
Çok Seviyorum Deli Gibi Kategori: Beşıktaş Mesajları
Yayın Tarihi 24:06:10

çOK SEVİYORUZ DELİ GİBİ, YOK BU SEVDANIN BİR TARİFİ, SEN BU GöNüLLERİN SAHİBİ, KARTAL! üç HECE SEKİZ HARF SADECE BEŞİKTAŞ, CİMBOM KİMMİŞ, FENER İSE TRAŞ!!!!
Bırak Bu İşleri Kategori: Beşıktaş Mesajları
Yayın Tarihi 24:06:10

BIRAK BU İŞLERİ YEMİYORUZ BİZ , YILDIRIMLAR DüŞER ŞİMŞEKLER çAKAR , BEŞİKTAŞI ADAMI MEZARA SOKAR , BEŞİKTAŞ ADAMI MEZARA SOKAR …!!!
Güzel Günleriniz Olsun Kategori: Beşıktaş Mesajları
Yayın Tarihi 24:06:10

BeŞiKtAŞIn ŞaMpİyOnLUkLARı kAdAr güzEl günLeRinİz,gAlAtAsARayIn BoRçLaRı kAdAr PaRaNiZ,fEnErBaHçEnIN tArFtArLaRı KaDaR aZ DeRDİnİz olSuN.
Çarşıdan Çıktık Yola Kategori: Beşıktaş Mesajları
Yayın Tarihi 24:06:10

Beşiktaşım çarsısından çıktık yola geliyoruz, kanatlarının altında biz maç seyretmeye gidiyoruz, yedi tepeli şehrinde var mı senden kralı, adını desturla anacak alemin adamları.!!
Şampiyonluk Yakışır Kategori: Beşıktaş Mesajları
Yayın Tarihi 24:06:10

YAKISIR SANA YAKISIR,SANA SAMPIYONLUK YAKISIR,SEN ALEMDE TEKSIN, DEGISILMEZSIN,BEŞİKTAŞ SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN!
1 [2] [3]

Söz Ekle